Jump to content
Sign in to follow this  
Lilian

[Sugestie] • Lilian

Recommended Posts

Buna, deci am observat ca pe acest Forum nou sunt prea putine categorii care poate fii de folos / interesante. Asa dar as propune sa se adauge unele categorii inapoi, daca nu chiar si toate care au fost pe vechia platforma (3.6)

Un exemplu, toata categoria 

9 minutes ago, Lilian said:

Buna, deci am observat ca pe acest Forum nou sunt prea putine categorii care poate fii de folos / interesante. Asa dar as propune sa se adauge unele categorii inapoi, daca nu chiar si toate care au fost pe vechia platforma (3.6)

Un exemplu, toata categoria 

1) Legat despre categoria Download Zone din cate am luat la cunostinta nu va fi adaugata deoarece comunitatea J2P nu sprijina pirateria si nici nu suntem o comunitatea de DOWNLOAD.

2) Legat despre celelalte categorii din cate am inteles de la @Root vor mai fi adaugate dar momentan activitatea pe forum este una slaba. Odata cu cresterea activitatii pe forum cu siguranta vor aparea si altele.

1 minute ago, Vall3ntin said:

1) Legat despre categoria Download Zone din cate am luat la cunostinta nu va fi adaugata deoarece comunitatea J2P nu sprijina pirateria si nici nu suntem o comunitatea de DOWNLOAD.

2) Legat despre celelalte categorii din cate am inteles de la @Root vor mai fi adaugate dar momentan activitatea pe forum este una slaba. Odata cu cresterea activitatii pe forum cu siguranta vor aparea si altele.

Cred ca ai dreptate in ambele parti. Daca este asa, doresc sa primesc T/C. Insa as consta pe faptul ca sa se adauge macar categoria Just2Play - General ( Mass Media ) nu este vorba de toate ci de anumite categorii care poate fii interesante. Asta este parerea mea, fiecare cu parerea sa. Eu de ex as propune sa fie Media si Discovery, aici decizia va apartine dvs. 

Multumesc anticipat

@Lilian categoria Mass Media exista -> http://just2play.ro/forum/index.php?/forum/44-mass-media/

categoria Media se regaseste si ea sub formele urmatoare:

Filme -> http://just2play.ro/forum/index.php?/forum/16-filme-seriale-și-desene-animate/

Muzica -> http://just2play.ro/forum/index.php?/forum/15-muzică/

Iar Divertismentul a fost mutat in aceste topicuri ->

In cazul asta mai ramane categoria de Discovery . Eu nu ma pot pronunta in aceasta decizie deoarece este peste mine. Cei din administratie te va lamuri in privinta acestei situatii, mai exact @Root si @Alex. Sper ca raspunsurile mele te-au ajutat sa te lamuresti :D.

• Thanks 1

Atunci iti multumesc pentru informatii. Poti da T/C. Poate se va adauga pe parcurs J2P Tehnologie.

Multumesc 🙂

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...