Jump to content
Yuun

[Oficial] - Anuntare deschidere oficiala

Recommended Posts

Deschidere oficiala

RPG.JUST2PLAY.RO

Server-ul Just2Play RPG va fi deschis pe data de 6 decembrie (vineri). Totul a fost testat, bugurile raportate au fost rezolvate, gamemode-ul a fost in mare parte optimizat, unele lucruri au fost modificate / rescrise si multe altele. Suntem gata de deschidere. 

Voi face update-uri in continuare si le voi urca saptamanal. Cei care m-au ajutat, au testat, m-au informat si asa mai departe vor fi "premiati" la deschidere cu puncte premium in valoare de 20 euro (1000pp). (suma difera in functie de cat de multe ai facut in perioada beta).

dsrqmMp.png

Yuun </div>

• Like 6
  • Thanks 1

Felicitari si hai cu deschiderea!

(Eu am testat mai mult cu Dragne 😉)

42 minutes ago, IoniTa said:

Totuși noi nu avem panel , si deja deschiderea? Nu prea e ok 🙂 ( Va grăbiți cu deschiderea ) ...

I am trimis un panel compatibil cu gamemode ul nostru lui Root, este in lucru

Hmm...

Schimba te rog spawn-ul si pune-l la CNN-ul actual, stiu ca va fi greu, dar te rog, astfel ma simt pe un server fantomă.Așa că te rog pune acolo un rent bike și DMV-ul mai încolo.Știu că îți va fi greu, dar te rog eu !

13 hours ago, BuTix said:

Pacat ca ati adaugat donatiile, astept sa vad daca ma surprinde cu ceva GM-ul.

Energia ta negativa nu ajută cu nimic @BuTix. La câtă treabă a făcut @Yuun trebuie felicitat. Dacă tu te pricepi mai bine de ce nu ai oferit ajutor? 🤔 Ah uitasem.. Gura mare, skill-ul mic.

Totuși să lăsăm hate-ul la opărite, felicitări @Yuun. La început nu o sa fie așa populat serverul, dar cu timpul va venii. Trebuie sa înțelegem că J2P a avut o perioada foarte grea față de înainte. Înainte comunitatea J2P era bogată, avea fel și fel de Servere. Acuma a rămas doar cu un server de SA:MP care să sperăm că va evolua foarte repede. 

#JusT2Play #ROMANIA

Forță J2P

• Haha 1

Felicitari @Yuun pentru tot ce ai facut pentru acest server.Sper sa fie totul bine si sa avem un joc placut din nou pe acest server.Felicitari tuturor care s-au implicat si celor care au ajutat.

4 hours ago, Lilian said:

Energia ta negativa nu ajută cu nimic @BuTix. La câtă treabă a făcut @Yuun trebuie felicitat. Dacă tu te pricepi mai bine de ce nu ai oferit ajutor? 🤔 Ah uitasem.. Gura mare, skill-ul mic.

Totuși să lăsăm hate-ul la opărite, felicitări @Yuun. La început nu o sa fie așa populat serverul, dar cu timpul va venii. Trebuie sa înțelegem că J2P a avut o perioada foarte grea față de înainte. Înainte comunitatea J2P era bogată, avea fel și fel de Servere. Acuma a rămas doar cu un server de SA:MP care să sperăm că va evolua foarte repede. 

#JusT2Play #ROMANIA

Forță J2P

:))

deja incep astia sa pupe in cur pentru admine.

• Like 1

Nu inteleg de ce aveti conceptia asta, cum ca se poate ajunge admin daca arunci o vorba proasta despre alt player. Adminii vor fi alesi de catre @Alex si Cristian, impreuna cu mine, iar noi stim cine si cat a facut pentru Just2Play. 

@Root, el "arunca" o vorba proasta despre mine, nici nu tin minte sa-l fi pus pe el in discutie dar na, asa este pe orice server nu numai la noi 😉

On 12/2/2019 at 11:57 PM, Root said:

Nu inteleg de ce aveti conceptia asta, cum ca se poate ajunge admin daca arunci o vorba proasta despre alt player. Adminii vor fi alesi de catre @Alex si Cristian, impreuna cu mine, iar noi stim cine si cat a facut pentru Just2Play. 

Poate sa se stinga si soarele ca J2P nu ramane fara un CrizE :))). Bravo Yuun, numai pe comunitatea asta speranta nu moare :))

• Haha 1

On 12/2/2019 at 3:49 PM, LevoP said:

Hmm...

Schimba te rog spawn-ul si pune-l la CNN-ul actual, stiu ca va fi greu, dar te rog, astfel ma simt pe un server fantomă.Așa că te rog pune acolo un rent bike și DMV-ul mai încolo.Știu că îți va fi greu, dar te rog eu !

dar pe ce servere fantoma ai jucat ma? Crezi ca toata lumea stie de j2p? nu nu stie multi.. Daca le zici la playerii de pe serverele mari majoritatea vor zice: " ce server fantoma e" Eu zic ca e misto voi vreti totul din trecut si nu sunteti mereu nemultumiti nu iti convine ceva nu juca... Serverul trebuie sa evoluezeeeee nu evolueaza playeri vin din pod si cad in lac.. 

On 12/2/2019 at 6:02 AM, BuTix said:

Pacat ca ati adaugat donatiile, astept sa vad daca ma surprinde cu ceva GM-ul.

E bine ca s a bagat donatii asa ca din banii aia din donatii poti plati scripter (nu stiu sigur daca este platit sau nu) si sa se faca promovari la youtuberi fb instagram altfel nu vin playeri.. Oricum PP uri poti face prin questurile speciale eventuri bonusuri buylevel

Azi s a deschis si din pacat nici nu m am inregistrat bine si s a inchis dar nu stiu de ce si nici nu stiu cand se deschide.. Daca stie cineva sa anunte sa imi fac la loc cont