Jump to content
Sign in to follow this  
Alex

Al doilea server SA:MP

Al 2-lea server  

21 members have voted

This poll is closed to new votes
  1. 1. Ce fel de server mai doriti?

• Server Beta
      8
    • Stunt
      2
    • Cops and robbers
      1
    • Battle Royale
      3
    • Truckers
      5
    • Racing
      2

Recommended Posts

Dupa o lunga pauza, dorim sa ne revansam fata de voi si sa deschidem nu doar un server, ci doua.

Aici puteti vota ce fel de server ati vrea sa fie.

• Like 1

Posted (edited)

Nu prea sunt playeri pentru un server..... Nu știu ce succes al avea un al doilea server dar..... 

Edited by darius24

Posted (edited)
5 minutes ago, darius24 said:

Nu prea sunt playeri pentru un server..... Nu știu ce succes al avea un al doilea server dar..... 

Salut,

Serverul o sa prinda amploare deoarece avem un plan foarte bine structurat.

Nu vreau sa te gandesti ca pe serverul principal, respectiv "RPG.J2P.RO'' o sa joace doar membrii pe care-i vezi in momentul de fata activi pe forum.

Suntem in discutii cu diferiti Youtuberi pentru diferite promovari.

Edited by Cristian.
  • Like 2
  • Thanks 1

Chiar ma pregateam sa ii dau un upvote lui Darius.

I'm looking froward to it! ^_^

• Like 1
  • Thanks 1

Ar merge ca aceste mini game-uri (in afara de truckers) sa fie implementate in gamemode, asa nu prea ai mai avea cum sa te plictisesti pe serverul mare. Iar serverul beta ar fi bine sa ramana deschis pentru orice jucator care doreste sa testeze sistemele/update-urile noi pentru a evita bugurile mai mari.

Sincer, un server 'Truckers' n-am mai vazut de multa vreme, chiar mi-ar face placere sa joc pe unul.

• Like 1

Suna foarte frumos, mai ales daca aveti publicitate si vin multi playeri. Sper sa tina serverele si sa ajungem iar in top.

După părerea mea daca deschideți 2 servere de samp sa fie 

1 server unde sa nu se dea niciodată wipe. Exact ca si serverele mari update uri dese si bune care sa ajute comunitatea promovări la youtuberi cu multi subs ca sa vina multi playeri sa ajungem si noi ca raduc awake 

2 sa fie un server beta unde sa se testeze update urile sa ne distrăm si noi bine 

• Thanks 1

1 hour ago, Cristian. said:

Salut,

Serverul o sa prinda amploare deoarece avem un plan foarte bine structurat.

Nu vreau sa te gandesti ca pe serverul principal, respectiv "RPG.J2P.RO'' o sa joace doar membrii pe care-i vezi in momentul de fata activi pe forum.

Suntem in discutii cu diferiti Youtuberi pentru diferite promovari.

Daca zici ca ai un plan foarte bine structurat de ce nu ati facut acest plan cand server-ul era deja in scadere? si tocmai cand ati pierdut totii membrii

• Like 1

Ar mai fi o opțiune de role-play.Știu ca server-ul RPG se bazează si pe role-play dar nivel-ul este medium.Ar merge un server cu vechiul gm,iar înregistrările să se facă pe forum.

Adică un nivel mai ridicat de roleplay, dar și server-ul de truckers ar merge.

Dar cred că o să vă dați seama ca pe al doilea server o să fie la orele de vârf maxim 20 de jucători adică na.

Luand in calcul numar voturilor si discutiile staff-ului, am decis ca al 2-lea server va fi Server Beta.

T/c.

• Like 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...