Jump to content
Sign in to follow this  
cristianpaun

[Sugestie] - PaunCriss

Recommended Posts

Salut,am stat si m.am gandit sa facem o sesiune unde sa ne spunem fiecare intamplarile zilnice / intamplari amuzante / zilele cu ghinion,poate avem o zi proasta si vrem sa radem si putem sa citim acele intamplari,in aceasta sesiune sa putem spune si niste banc.uri.

Multumesc pentru timpul acordat pentru a citi aceasta mica 'propunere'.

Posted (edited)

Salut eu sunt de acord cu tine si voi spune pro ,dar in baza propunerii tale (ar mai treabui sa existe niste limite mai ales la bancuri) asa ca m-am gandit la cateva sugestii si le-am inaintatconducerii administrative.

In baza propunerii facute de @cristianpaun vin cu urmatoarele sugestii:

•  Voi crea eu un topic nou in 'Discutii Generale' cu titlul Intamplari din ziua de zi cu zi - in acest topic lumea isi poate povesti pataniile care le-a avut in ziua respectiva.
  • Iar legat de bancuri sa se creeze tot in 'Discutii Generale' - Un topic intitulat Bancurile zilei unde fiecare membru de pe comunitate are dreptul sa postez un singur banc pe zi

Edited by Vall3ntin
  • Thanks 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...