Jump to content
Sign in to follow this  
MadaSAN

Prezentare MadaSAN

Recommended Posts

Nick-ul tau:MadaSAN

Prenume:Madalin

Varsta:22

Locatia:Petrosani, Hunedoara. (locul natal), dar traiesc in Cluj-Napoca.

Ocupatia:Student & Tehnic Departament Bosch Cluj

Jocurile preferate:SA:MP, CS:GO, PUBG, GTA V, Fifa etc.

Hobby-uri:Pescuit, ski, programare in timpu' liber (creare site-uri, design-uri etc.), fotbal

O autocaracterizare (minim 15 cuvinte):Salut, eu sunt Madalin, am 22 de ani si ma bucur enorm ca am revenit pe aceasta comunitate frumoasa. Unii ma cunosc, altii nu, dar ce pot sa spun despre mine este ca sunt o persoana modesta, cu simtul umorului si respect pe cine ma respecta. Ceea ce ma defineste pe mine, dupa parerea mea, este punctualitatea, fiind unul din punctele mele forte. Daca nu ma cunoasteti asa de bine, ma veti descoperi pe parcurs. Am mai fost prezent pe aceasta comunitate sub numele de Keed sau [BETA]Twist, impreuna cu [BETA]Sweet daca mai tineti minte. Momentan, cam atat despre mine, sper sa mentinem aceasta comunitate mult timp de acum incolo, pentru ca merita!

De unde ai aflat de comunitatea noastra?:In ani nici nu mai stiu cati sunt, e o comunitate legendara, pot spune. Din amintiri, probabil ca pe AlexXL il stiu cel mai bine de pe comunitatea asta, am mai vorbit in trecut, dar pacat ca n-am pastrat legatura, sper sa o pastram acum mult si bine.

Alte precizari?:Eroii nu mor niciodata, era o vorba, la fel si comunitatea asta!

Bine ai revenit ! Esti Clujean de-al meu 😄

• Like 1

Welcome back!

• Like 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...