Jump to content
Sign in to follow this  
Royce

Cerere Moderator - Royce

Recommended Posts

• Nickname:
    Royce
  • Nume Real:
    Marius
  • Varsta:
    18
  • Ocupatie:
    Elev la liceu
  • Descrie-te in minim 30 de cuvinte:
    Ma numesc Marius, am 18 ani si locuiesc in judetul Gorj. Sunt un baiat sociabil, de treaba, amuzant si imi fac prieteni foarte repede ! Sunt pasionat de masini, de jocurile video si de plimbari dese cu masina !
  • Contact (Steam/Skype/Discord)
    Discord : MariusS#0849
  • Experienta pe forumuri?
    Nu sunt foarte experimentat dar am idee. Pe parcurs voi deveni din ce in ce mai bun
  • De ce doresti gradul de Moderator?
    Doresc grad de Moderator la categoria de mai jos deoarece ma consider capabil pentru aceasta functie si imi plac aceste tipuri de jocuri !
  • Ce categorie doresti sa moderezi?
    General -> Amuzament + Jocuri Forumistice
  • Numarul de topicuri in categoria aleasa:
    0, imediat ce postez cererea, voi indeplinii minimul de topicuri cerute, se va putea verifica !
  • Cat timp poti acorda formului zilnic?
    Pot acorda oricat, deoarece am liceul online si nu am altceva mai bun de facut !
  • Ce imbunatatiri poti aduce forumului?
    Il pot face mai de "social media" prin categoria pe care o voi modera ! Voi face membrii acestei comunitati sa se simta bine si sa se distreze !
  • Ai citit regulamentul?
    Desigur ca da !
  • Cum ai aflat de aceasta comunitate?
    Prin 2015-2016 am descoperit SA-MP-ul si am ramas placut surprins ! Cand am auzit de el, imediat am cautat pe Google "GTA cu buletin romanesc" si asa mi-a aparut comunitatea JusT2Play ! Aici am crescut practic, de aici am dobandit toate abilitatile pe care le am in momentul de fata !

Din pacate sunt nevoit sa iti RESPING cererea deoarece nu ai decat un singur topic creat in sectiunea respectiva. Daca chiar iti doresti sa obtii functia am sa te rog sa te implici mai mult pe cele 2 sectiuni pe care doresti sa le moderezi. Revino cu o noua cerere pe data de 18.02.2021.

:resp::tc:

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...